L'oréal Professionnel Absolut Molecular Repair Shampoo

Kahjustatud juustele, värvitud, pleegitatud ja töötlemata juustele. Parandab 2 aasta vältel tekkinud kahjustusi ühe kasutuskorraga*.

  • Molekulaartasemel parandamine: kui juuksed saavad kahjustada, kahjustatakse nende peptiididest koosnevat molekulaarstruktuuri. Juuksed murduvad ja muutuvad mitteelastseks. Kuid enamik peptiide on liiga suured, et tungida juuksekiududesse, muutes kahjustuse peaaegu pöördumatuks.

  • Patenteeritud tehnoloogia: see patenteeritud tehnoloogiaga šampoon, mis sisaldab peptiidsideainet + 5 aminohapet, parandab juuste makromolekulaarset struktuuri*. *Juuksekiu makromolekulaarse struktuuri instrumentaalne test peale šampooni + mahaloputatava seerumi + pähejäetava kreemi kasutamist.

Kasutamine:Kandke šampoon niisketele juustele. Masseerige kuni moodustub rikkalik vaht. Loputage. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks kasutage pärast šampooniga pesemist Absolut Repair Molecular hooldavat seerumit ja nahale jäetavat hooldavat kreemi. Kui toode satub silma, loputage koheselt rohke veega.

300ml pudel ilma pumbata. 500ml pudel koos pumbaga. 

 
Suurus Hind  
300ml 29,90 € 99,67 €/L
- +
500ml 39,90 € 79,80 €/L
- +