Now Foods NAC N-Acetyl Cysteine 100 kapslit

NAC toidulisand on populaarne tänu oma võimele suurendada glutatiooni taset organismis. Glutatioon on tugev antioksüdant, mis kaitseb keha rakke oksüdatiivse stressi eest. See on eriti oluline, kuna oksüdatiivne stress võib kahjustada keharakke ja põhjustada paljusid terviseprobleeme, sealhulgas vananemist ja kroonilisi haigusi nagu diabeet, südamehaigused ja vähk.

Lisaks glutatiooni taseme tõstmisele võib NAC toidulisand aidata kaasa paljudele teistele tervisele kasulikele omadustele. Näiteks on see aine näidanud tõhusust röga vedeldamisel ja hingamisteede infektsioonide ravimisel. 

Lisaks on NAC toidulisandil potentsiaalsed kasutusvõimalused maksahaiguste, seedehäirete ja nahaprobleemide raviks. See võib aidata ka sportlastel kiiremini taastuda treeningutest, kuna see vähendab lihaste väsimust ja aitab taastada lihaste funktsiooni.

Hind:
20,90 €
Kogus: - +
   - või -   
Sarnased tooted

Spetsiaalsed vitamiinid last planeerivale mehele ja naisele. Sisaldab Babystart FertilCare vitamiine naisele (30 tabletti) ja Babystart FertilMan vitamiine mehele (30 tabletti). 

29,90 €
13,90 € (13%)
15,90 €