Põletikunäitaja CRP (CRV C-reaktiivne valk) kiirtest

Kodune C-reaktiivse valgu taseme kiirtest sobib bakteriaalsete nakkushaiguste ja ägedate põletike tuvastamiseks. C-reaktiivne valk on maksas sünteesitav nn ägeda faasi valk, mille kontsentratsioon veres suureneb eriti kiiresti siis, kui organismis on põletik.

Põletikunäitaja veres ehk CRP veres ehk CRV veres suureneb põletikulise protsessi korral väga kiiresti (6 – 8 tunniga) ning tõus võib olla isegi 1000 x üle algväärtuse. Põhjuse taandumisel väheneb ka CRP sisaldus veres kiiresti.

Tervetel isikutel esineb seerumis väga madalas kontsentratsioonis. Siis on CRP kontsentratsioon ehk põletikunäitaja madalam kui 8 mg/l, samas kui raske infektsiooni korral või kõrgemate protseduuride ajal võib kontsentratsioonide tase tõusta ka üle 100 mg/l. 

Test kuvab tulemused: 
Normaalne CRP veres alla 10mg/L ehk negatiivne
Põletikunäitaja positiivsed tulemused:
10-40m/L,
40 - 80mg/L ja
üle 80mg/L

Säilivusaeg: detsember 2024 või hiljem. 
Pilt on illustratiivne ja võib erineda tootest.

Kogus Hind  
1tk 14,95 € 16,90 € 16,90 €/tk
- +
2tk 27,99 € 14,00 €/tk
- +

VideoSarnased tooted

Ühekordsed rinnapiima alkoholitestid annavad täpse tulemuse ja kindlustunde.
Kiire ja lihtne kodune ribatest mõõdab alkoholisisaldust rinnapiimas alates 0,01% kuni 0,3%. Test annab tulemuse juba kolme minutiga. Tulemusi loetakse visuaalselt, võrreldes testi kontrollaknas ilmuvat värvi värvikaardiga. Sinine värvus testril annab märku alkoholisisaldusest rinnapiimas. Mida tumedam värv, seda suurem alkoholisisaldus rinnapiimas. Kui kollakas värvus testi aknal jääb muutumatuks on rinnapiima alkoholisisaldus 0,00%. 

Al. 2,99 €